אור הבית - חייגו: 08-9459053

השארת הודעה בכל שעות היממה

המלצות

ממליצים עלינו

ניצן, וכל הצוות היקר, היה מקסים!! נגעתן בלבבות והקהל היה ממש נוכח - כמו שביקשת😉 הרגישו שכולן ממש אתכן, ומתחברות לדברים. ישר כוח גדול! והצלחה רבה בעבודת הקודש שאתן עושות!
ערב מדהים! לא הייתה אשה אחת שיצאה ללא התפעלות... וכו וכו. נשים ביקשו עוד. כל הנשים בכל הסדנאות אמרו שהיה כל כך מקצועי ומעניין והן יצאו עם כלים.
היה באמת ערב מעצים ומיוחד במינו! ההשקעה של המפיקות פשוט מפעימה!! כל כך חשוב להטעין את הנשים המדהימות האלה שעובדות בחוץ ובפנים והחכמה של הרבי בעניין הזה תמיד מרגשת אותי מחדש😊 אני כל כך נהנתי לשמוע את הרב ואת המטפלות של אור הבית והייתי מוכנה להיות מטופלת שלהן בשמחה❤ האווירה היתה נעימה ומחבקת שנזכה שתעשו ותפיצו עוד ועוד ברבים זו השליחות של הדור בעיני
הרב גלוכובסקי היה מרתק, המטפלות מאור הבית היו נעימות, מדויקות, מעניינות ונגעו בנקודות שממש דיברו לקהל הנשים ב"ה.
ההרצאה של הרב היתה כל כך מדויקת למטרה, כל מילה מעשירה ומחברת. הנשים כ"כ נהנו מהסדנאות שלא רצו לצאת.. כבר ביקשו שנארגן עוד כמה מפגשים אתכם.. הכל היה כ"כ מקצועי, מרתק מעצים וישים. תבורכו בכל מילי דמיטב!!
מדהים! אני ממש שמחה ושותפה לרגשות ההתלהבות, היה ערב סופר מוצלח ומושקע. צוות ההפקה מדהימות ורק לפגוש אתכן היה שווה. 💓 את הבוקר כבר פתחנו עם ניגונים לילדים כהשראה מההרצאה המאלפת של הרב, עברתי בין הסדנאות והיה כל כך מלמד ומעשיר, נשים רבות חיכו לכמה רגעים עם המטפלות כשהסדנא הסתיימה...

לדבר באהבה

קורס לאמהות שאכפת להן

דילוג לתוכן